Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hladám niekoho rýchlo na pomoc s programovaním v C (práce s reťazcami)

Ahoj, študujem na vysokej a máme do polnoci na zápočet spraviť projekt, naprogramovať pytomosť hru hangman (blboviny s reťazcami) v C.
hangman

CCA 2 dni mi nešiel Internet, dnes som cestoval z dom do Košíc, vlaky meškanie pár hodín, no všade strácam čas kde sa dá, a zostalo mi málo času, tak či by mi niekto helfnul, nech to stíham, neco už mám naprogramované (na GitHubu) tak ak máte tam účet, bych Vás pridal do colaborator listu,... nečakám že budete programovať za mňa ale len aby ste mi vysvetlili ako mám postupovať (i když z časti jako viem, len upresniť) a tie najneprijemnejšie chyby mi vysvetliť, jako bych na to isto prišiel i sám no čas ma tlačí...

Ak by ste pomohl, veľmi by som Vám bol vdačný. A možno nekdy bych mohl pomoc aj ja Vám.

Rád bych to riešil súkromne, kedže nechcem aby mi niekto skopčil kód, kedže projekt prechádza aj testom originality. Vopred Vám ďakujem.

Když tak, link na discord:

https://discord.gg/g9Mwmm

no bolo tu viacero vecí kvôli ktorým som bol časovo extrémne vyťažený...

ja viem, tie výmluvy sú pytomé, ak Vám vadia tak berte ako keby tam neboli, len žiadam o pomoc... Ak by ste boli tak dobrý mohli by ste mi pomôcť?

A ako mám už toho veľa hotové ale stále je to v podstate nefunkčné, aj keď už vätšina zdrojového kódu je napísaná. Mám tam iba chybky, ktoré potrebujem odstrániť.

Fakt moc prosím o pomoc, za necelú hodinu aj pol to musím mať hotové, a to stíhať je fakt....

https://github.com/Mlocik97/1a2b3c4d5e9876/blob/master/hangman.c

Stačí proadiť s funkciami GET_GUESSED_WORD() a GET_AVAILABLE_LETTERS() nic viac.

podla zadania h

(funkcie sú testované osobytne).

Chyby:

Running suite(s): get_guessed_word()
0%: Checks: 1, Failures: 1, Errors: 0
Assertion 'get_guessed_word("clippers", "") == "________"' failed. [got ""]

Running suite(s): get_available_letters()
0%: Checks: 1, Failures: 1, Errors: 0
Assertion 'get_available_letters("a") == "bcdefghijklmnopqrstuvwxyz"' failed. [got ""]

V zadani neexistuju funkcie tak ako si ich napisal, t.j. velkymi pismenami. Funkcie, ktore vyzeraju ako funkcie, ale su pisane velkymi pismenami sa v Cecku zvyknu programovat ako makro. Inak povedane
funkcia get_guessed_word() a makro GET_GUESSED_WORD() su dve rozdielne veci.
Tudiz nevieme ci si sa pomylil, alebo v tom programe existuje ta ista funkcia (makro) len jedna je napisana velkymi pismenami a druha malymi pismenami.