Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ryhlost internetu

Dobrý den,
vyřizuji si internet do bytu v Ově a chtěl bych se zeptat, jestli 390Kč je dobrá cena za rychlost internetu 100/30 Mbps a 80 Tv stanic ( to už je vedlejší ;-) )

Za všechny odpovědi jsem rád, moc se v tomto nevyznám :)

Cena asi přiměřená a obvyklá,já platím za 100/100 Mbps a taky asi 80 TV stanic 399 Kč včetně pronájmu jejich routeru a STB.Protože to funguje a je tam i IPTV s archívem na týden zpět,nehledám zatím nic o pár korun levnějšího.Hlavně si předem prozkoumej jejich podmínky,hlavně výpovědní dobu při změně.Nepodepisuj jim nic,z čeho můžeš odejít třeba až za 1-2 roky.

• Internet + TV bych jako minimum sahl po VDSL2, kde v pripade ze budes dal od Slamu (nejlépe pod 1Km, max 3) na "30Mbps" coz je zhruba "3.5MB/s" kdyz spustis TV a zacnes na PC neco stahovat tak se s tim nemusis domluvit.
• Snad jak vsechny odpovedi vyse, mrknout uzivatelské recenze, nez se ridit hodnotama na papíru..

Co by za to na dědinách dali. Za ty prachy mají sotva pětinu a bez televize.
Cena dobrá, rychlost víc než dostatečná na běžný domácí použití. Nad 100 Mbit je to akorát na honění ega. Takový UPC dobře ví, proč lidem cpe raději vyšší rychlost, než aby snížili cenu - protože to 99% uživatelů zdaleka nevyužije. Taky mi dali zavřihubných 200 Mbit (z původních 40 Mbit), jen abych nechtěl platit míň. Když je cena do pětikila, tak to příliš neřeším.

Jestli je cena dobrá nebo ne, záleží na lokalitě.
Jsou místa, kde by si o podobné rychlosti za takový peníz mohli nechat zdát, jsou místa, kde ti za 200 nabídnou 1Gb připojení. A to pořád mluvím o naší zemičce. Musíš posuzovat s ohledem na místo, kde chceš mít připojení.