Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna základní desky-nefunguje mys a klavesnice

Dobrý den, dnes jsem měnil základní desku,procesor a ramky. Po sestavení se pc normalne zapl do biosu, kde bylo vše ok, jenže při zapnutí windowsu nemůžu udělat nic, klavesnice ani mys se nehybe.Zkousel jsem je zapojit do jiných portu, ale pořad nic . Taky jsem zkoušel jinou, ale taky nepomohlo. Co je za problém a jak ho mužů vyřešit ? Předem děkuji za odpověď.

dnes jsem měnil základní desku,procesor

takže instalaci máš pro původní desku a připojil jsi ten disk k jinému hw.
buď vrať starou desku / nebo nabootuj z live systému / nebo disk připoj jako druhý k jinému pc - a nejdřív z něj zachraň tvoje data.
pak ten starý bordel zformátuj a nainstaluj systém k nové desce znovu.

Jaký máš OS?
Pokud máš Windows 7 a dal jsi tam moderní základní desku, tak ti chybí ovladače USB. Ty tam bohužel jen tak nedostaneš. Pokud tvá tajná deska disponuje rozhraním PS/2, tak si sežeň klávesnici nebo myš s tímto rozhraním a ovladače doinstaluj, ale nejlépe by bylo provést novou čistou instalaci OS s tím, že si musíš připravit modifikovanou instalačku.