Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Patice 2011

Dobrý den, Kamos rozmlatil PC a já si vzal co z něho zbylo?, HDD ramky a procesor, procesor i7 4820k patice 2011, ať hledám jak hledám nemůžu nikde na netu najít, tak co by jste mě poradily, nedá se to nějak udělat ? Bylo by to Škoda takový procesor nevyužít?

Bylo by to Škoda takový procesor nevyužít

Škoda je mladý holky.
Vůbec nevíš co to oživování žravé/130TDP topící "mrtvoly" bude znamenat.
Nejen deska, ale i drahý chladič a asi ovladače pro nový OS Win, navíc celkový výkon nic moc o proti novým platformám.
https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i7-4820K+%40+3.70GHz

(i zastaralý AMD FX "traktor" nijak zvláště za tou historií nezaostává a je daleko levnější)

Ovšem kdo si hraje nezlobí.

No tak nic, sem myslel ze budu mít předběžné Vánoce ? no a myslíte ze by šlo aspoň použit ramky ? Mám svojich 8gb a od teho kamose 16gb oboje 1600mhz a ddr3 díval sem se na základní desky socket 1151 a ddr3 je tam jediná ale podporuje procesory 6 generace já bych tam chtěl dat třeba i7 7600k to je procesor 7 generace, nevím jestli to vadí,