Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamy v mobilu

Ahojky přátelé,mám mobil Samsung Galaxy J5 2016
V posledním týdnu mi neustále vyskakují reklamy žádný adblocker tomu nezabrání,už jsem odinstalovala různé aplikace,vyčistila tímto ...Super Speed Cleaner - Antivirus Cleaner & Booster....nic platné.
Prosím o radu.Na internetu budu až večer,kdy bufu reagovat.Moc děkuji Dášena

• Ale i presto se mi nezda ze nemas jeste nabidku pro UPdate pro Frimware, v CR "Vodafone" uz uvolnill tusim i Android 7.1.1
[TiP] ~ Tento UP bych ti urcite doporucil, ne ze jen 7.x je optimizovanejsi a muzes pocitit i mirné zrychleni, min reklam, ale i také bezpecnejsi, umyslne pouzivat absoleni verzi nemusi byt nejlepsi reseni.