Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak oživit HDD

Dobrý den,mám dotaz jak jde oživit hdd když je celková kapacita 500GB a to je rozdělené na pulku. Jedna pulka jde ale druhá se kousla a neustále požaduje formátování. Mám tam dost fotek a nerad bych o ně došel jde to nějak oživit???

Daj sem screen zo Správy diskov.

Jedná sa o rozdelený disk na ktorom je systémový oddiel? Nepíšeš, nemému dieťaťu ani vlastná meter nerozumie, ako vravia južní hotentoti; "nemlétezig, nemírten".

Zrejme je poškodený iba zavádzací údaj v sektore logického delenia. Dáta sú na oddiele disku v poriadku, sedia si tam v pohode, ako maľované, nemaj obavy.

Než sa dočkám screenu, skus na disk pustiť program recovery oddielov, jedná sa o tento vďačný free xindel, nikdy lamy nesklame. Len onánia je zdĺhavá ,cca 10 minút než SW vadné sektory prelustruje: https://easeus-partition-recovery.soft112.com/

SW opraví výhradne zavádzacie údaje sektorov. Hraj sa, nemáš čo pokaziť.