Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší PC vyplatí se?

Je PC těchto parametrů za 1 600,- dobrá koupě?

Case: Coler Master
Zdroj: Seasonic SS-500ET T3 500W
Základní deska: Gigabyte GA-MA770-DS3
Procesor: AMD Phenom II X3 720 Black Edition 3x@3.2GHz
Chladič CPU: Arctic Cooling Alpine 64 Plus
RAM: 6GB DDRII
HDD: 1TB Western Digital WD10EZEX
Grafická karta: ASUS AMD Radeon HD 7770 1GB
Mechanika DVD/RW:LG
OS: Windows 10 Home 64bit
Záruka: 2 dny na odzkoušení s vrácením peněz v případě nespokojenosti

Tak balast, mám to taky tak u Pc co jsem měl dřív a teď slouží jako MMC,bylo tam 8GB RAM (4x2GB) a jeden modul chcípnul po x letech nahrazovat ho jiným smysl moc už nemělo u DDR2...

Jinak pro tazatele" na něčm podobným + - odehrána Crysis3,Wolfenstein: The New Order/The Old Blood,Bioshosk atd což asi holka hrát nebude,tj jenom co to všechno zvládne.(FHD).:-)