Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání pc

Dobrý den , chci se zeptat jestly tyhle stupně co mi to ukazuje jsou normální nebo co stim je :/ dělá mi to odtý doby co ten pc mám a furt nevim co stim když zapnu pc je tam třeba 47,48 ale jak si pustim video nebo jdu na internet tak to vybehne třeba na 56

můj pc:
Corsair 780T Graphite Series
Seasonic Focus Plus 850 Gold
MSI 970 GAMING
MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
AMD FX-8300
ZEPPELIN 2x 4GB DDR3 1333MHz

fotka je asi po 30 min hraní RISE OF TOMB RAIDER na high detaily
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

no neřešil bych to kdyby se mi někdy nestávalo to že když chci jít hrát a jenom poslouchám písničky nebo nic náročnýho na ten pc nedělám tak sem tam měl 58 a nedalo se to hrát protože ty reakce byly uplně spomalený pustil sem klávesnici a ta postava udělala dalších 8 kroků chtěl sem bouchnout a asi 2-3 sekundy než to udělala a to se mi někdy stávalo u každý hry co sem na tomhle pc hrál a když sem se kouknul tak to ukazovalo třeba 64st