Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotoaplikace pro Android?

Zdravím.. Když jsem měl Iphone SE, tak jsem si zakoupil parádní aplikaci pro iOS ProCamera + addon LowLight+

Jenže pro Android neexistuje a tak se snažím najít nějakou podobnou, nejlépe takovou, která by měla takovou funkci jakou je onen LowLight+ .. Jenže těch fotoaplikací je mraky, 95% z nich jsou roky neaktualizované, i když za ní pořád požadují peníze.. A nenašel jsem žádnou, která by vyhovovala.. Slušně vypadala i podle recenzí Footej Camera, ale po nainstalování free verze jsem byl zklamán a hlavně byla aplikace hrozně pomalá a zasekaná.. peníze za "PRO" verzi jsem tedy dávat nechtěl..

Máte nějakou svou oblíbenou? Aktualizovanou, .. podobné té ProCamera nebo je na Android nemožné něco takové mít?
Jsem spokojen i se stock aplikací v Samsung Galaxy S8, ale schází mi ten LowLight+ addon :/ Nevadí mi i něco málo zaplatit.

Děkuji za případné info a odkazy :3

Málokdy zvýšíš softérově kvalitu foťáku,vždy se to v podstatě podobá úpravám,které by jsi provedl po zhotovení fotky. V těch aplikacích jen nastavíš šidítka - víc/míň jasu, ostření,že pak je tam šum a podobně. Stejně jak vyleštěné auto ti nepojede rychleji než nevyleštěné.

Ten lowlight je postprocess ne?

Pouzij na to nejaky editor fotek.

Ohledne foto aplikace, tak defaultni nepouzivam, protoze tam nebylo nastaveni komprese a ja chci JPEG 95%.

Koupil jsem A Better Camera (v odkazu free verze), urcite vyborne, ale nepouzivam to, protoze jsem objevil open-source OpenCamera a autor se opravdu snazi z te aplikace vymacknout maximum.