Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem G.Skill program

Dobrý den,
mám problém ten, že mi program na ramky G.SKILL je nemůže detekovat, mám je v druhém a čtvrtém slotu kvůli krakenoj, nevíte jestli by museli být v první a třetím slotu aby to šlo, nebo jak to opravit? Bios desky je nejnovější.
MB: Asrock z270 extreme 4
RAM: G.SKILL 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Trident Z RGB

Mají být tam, kde to píšou v manuálu ke krakenoj, vlastně k desce. Někdy je to jedno, někdy ne. Než psát, že nemáš manuál bude asi rychlejší je zkusit přehodit a krakena vypustit. To jsou nějaké ty herní dvou nebo vícepatrové RAM? Nebo je prostě nedetekuj, když to funguje.

Aha, to je ten svítící zázrak.