Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena procesoru

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou má cenu tenhle procesor, děkuji.

Přehled informací Hodnota
Vlastnosti CPU
CPU typ Intel Pentium III Xeon, 2666 MHz
Sada příkazů x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3
Předpokládaný takt 2667 MHz
L1 Code Cache 32 KB
L1 Datová cache 32 KB
L2 Cache 3 MB (On-Die, ATC, Full-Speed)

Multi CPU
CPU #0 Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz, 2669 MHz
CPU #1 Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz, 2669 MHz

Ten výpis je nějakej divnej, protože PIII Xeon neběžel na 2,66MHz. Některý identifikační softwary vyzvracely nesmysly u nových procesorů.
Takže nejspíš platí spodní díl výpisu, tedy že je to C2D E7300. Podívej se na Aukro, kolik bys za to mohl dostat. Tipuju tak symolických 100Kč.