Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno data z mobilu (záloha)

Zdravíčko,mám takový menší problém.

Jelikož budu mít na Vánoce nový mobil tak bych potřeboval smazat celou sd kartu aby byla jako nová. (bůh ví co mi tam zabírá dost místa).

Jenže bohužel nemám zálohu písniček a fotek které tam mám a ted nadchází ten problém.

Při připojení mobilu k PC bud mobil vůbec nereaguje (spustí se nabíjení baterky a to je vše) a nebo mi vyskočí hláška ˇˇzařízení usb nebylo rozpoznánoˇˇ

Myslím že kdyby byl na vině kabel tak se mi ani nenabíjí baterka.

No k věci: jak mohu udělat zálohu sd karty nebo jak docílit toho aby mi PC ˇˇvidělˇˇ mobil?

Děkuji za případné rady.

V první řadě zkus nový kabel, protože můžou být poškozeny právě datové piny a vodiče, který způsobí nerozpoznání/nepřipojení telefonu.
Taky se podívej, zda není příliš bordelu v USB konektoru telefonu, kvůli čemuž pak nejde konektor zasunout dostatečně hluboko a datové piny nechytnou kontakt.