Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výpínání počítače při hraní her (8.1 upgradovaný na 10)

Dobrý den, už nevím co mám dělat zkusil jsem skoro všechno. Mám problém že se mi vypíná sám od sebe notebook při hraní her.
Vůbec nevím proč, dřív mi to nedělalo. Hraju například hru Rocket league a hraji ji 40 min a notebook se mi automaticky vypne

A tohle mi píše pokaždé když si notebook zapnu.

Malwarebytes - istotne free - tam si musíš databázu aktualizovať. Free verzia nepracuje on-line, free verzia je vhodná už len ako nástroj na odstránenie toho, čo sa dostalo do PC. Musel by si mať MBAM Premium, aby to pracovalo v reálnom čase!
Okrem toho - vo W10 máš predsa Windows Defender -ako antivírus, tak na kieho ďasa si tam ešte pchal Essentials!
Odinštaluj korektne ten Essentials (ak ho ešte máš), aktivuj si prednastavený Defender - vid https://pc.poradna.net/files/80561-problemik-png - tam píše o Essentials - prečisti si registre, pretože nemôže nemôže nájsť cestu k tomuto programu.