Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace disku (neexistující disky)

Zdravím měl bych tu na vás dotaz jestli s tím někdo nemá zkušenosti při zapnutí defregmentace jsem si všiml že mezi svýma diskama se mi objevili ještě nějaký neidetifikovaný 2 disky u kterých vůbec nevím co jsou zač jejich název začíná takto \\?\Volume{ nějaký písmena a čísla } děkuji za každou radu co to je nebo jak to odstranit popříapadě jestli bych se měl něčeho obávat děkuji

To nie je ešte medzi nebom a zemou všetko. Existujú oddiely nielen skryté, systémové, bez písmenka, ale ako bonus oddiely; Extending a unallocated v prípade rozmiestnenia cylindrov hláv hdd, oddiely s alokačnou tabuľkou FAT12 pre Windows a tiež rôzne oddiely pre distrá linuxíkov. Amen tma, toľko nám toho vrchnosť nadelila, že ani naša Sedembolestná mamenka - patrónka Sľovenska stráca prehľad, je z toho na nebesiach celá tumpachová.

Pozri si na možností oddielov nete, máš to za domácu úlohu "Die Hausaufgabe".