Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka na USB nebo Jack?

Zdravim, jelikož se blížej vánoce a chtěl bych si koupit nová sluchátka tak se chci zeptat jaký jsou lepší jestli ty co maj USB, nebo ty co maj Jack. Jde mi o to jaký budou mít lepší zvuk :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Zvuk především záleží na samotných sluchátkách, nikoliv připojení.
Pokud bys chtěl sluchátka připojit někdy i k mobilu, či tabletu, tak Jack. Jestli na PC, tak je to jedno. I když - pokud máš kvalitní zvukovku, tak raději opět Jack, protože USB sluchátka obsahují vlastní zvukový čip, takže tvoje zvukovka v PC bude při použití USB sluchátek nevyužita.