Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomaleny počítač ze dne na den

Dobrý den,mám notebook a předevčírem jsem vypnul notebook,a včera jsem hodně zapnul všechno jde zpomaleně,neodpovídají programy počítač se dokáže seknout i na 30 min.. tohle se nikdy nedelo..
Prosím o radu
V notebooku mám i5,AMD radeon m5300 a 8 gb...
Všechny rady beru..
Zatím.. ?

No vidíš, ako si dopadol. Včúl nevieš, či sa jedná o HW alebo SW konflikt.

Z uvedených problémov medzi "nebom a zemou" je vhodné spraviť si vždy na 100% vyladenú Image zálohu systému (logicky výhradne pod WinPE, nie live) niekde vhodne bokom po ruke. Bitová obnova z takejto zálohy step-by-step akýkoľvek SW zádrheľ na 100% istí. Otázka obnovy tvorí niekoľko minút než sa nekonečne hrabať v systéme, kontrolovať dáta hodiny sliedičmi z radov AV, ladiť OS PowerShellom, Dism.exe, v Registroch, systémových súboroch, GUI. Beztak pre lamy úplne bezúspešne.