Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako pripojiť 2 MSI GeForce GTX 1080Ti Gaming X Trio?

Chcel by som si postaviť herné PC a chcel by som tam dať 2 grafické karty aby mi šli výkonnejšie (rýchlejšie) hry. Ako by som mohol pripojiť 2 MSI GeForce GTX 1080Ti Gaming X Trio??
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Změna předmětu, původně: Grafická karta (karel)

• Pomoci SLI můstku viz "SLI Bridge", v mnoha pripadech pribalen (dodan) s grafickou kartou.

[TiP] ~ Urcite bych doporucil použí certifikovanou desku s oficialni podporou [SLI], kde budes na 2x PCIexpres 3.0 s 2x18, nebo minimalne 2x8, desky myšlené na SLI@CF maji i lepší rozestup (misto) mezi "PCIe(1)" a "PCIe(2)", což ma predevsim dopad na lepší teploty, rozesrup i s "PCIe(3)" uz je vzacnejsí, tak jak uzití Tripne@SLI.
*Hodne vyrobcu jen na desku napise podpora SLI, ale kvalita neni totozná, jeste k tomu pro GTX@1080Ti, kde je vzdy prednostnejsi dostat co nejlepsi Bandwitch..

• Dalsi podstatna polozka je mit "Stabilni" a dostatecne vykony zdroj.

• Jako jednu z poslednich i PC bedna pri SLI hraje podstatnou roli, hlavne never tomu; ze cím více mas v bedne FAN ze tím budou teploty lepsí.
*Jediné ci tím docílíš, je jen víc dB (hluku).

[Ilustracni obrazek zapojeni SLI Bridge]
[GeForce_9600_GT_SLI.jpg    ]

• To urcite, IMHO z momentalni volby Ryzen@1700 by nemusel byt spatny kandidat.
* Intel i7@CL by samozrejme SLI@1080Ti utahl bez, ale priplatit si za "minimalni" a jeste k tomu papirovy rozdil by nebyl az tak velky v porovnani s R@1700.

PS : Navic si myslim ze jde spis o vtip, normalni uzivatel s GTX@1080Ti už vykon navic nehledají.
* Uz i na generické Asus GTX@1080 (né Ti) co jsme testovali v rozliseni 4K nebyl problém udrzet "Min FPS" na 60FPS hranici.

Voilá.
• Podpora [SLI] profilu není az tak nejhorsí a vic frekventovaná jak pred nekolika lety, ale bohuzel to samé nemuzeme rict o jejich optimizaci, boblémy se synchronizaci, FScreen, iLag, DirectX, kde opravdu ne v jednom pripade Single@GPU muze podat stabilnejsi vysledek jak paradoxne mGPU|SLi kde je teoreticky vykon az 'dvojnasobny'.
* U vyhodnych nebo zajimavých modelu grafickych karet s GPU pro SLI vyrobci schvalne neosadily "Bridge" nebo jinak omezily nebo pozamykali (takze povinost jit pres modifikace, unlock VBios, tweek), u zbytku jde snad jen o konicek, jak neco reálne prinosného tedy az na tezice BitCointu ale ti hledaji v TripleSLI a ruznych PCIe farem neco jiného nez FPS/s na obrazovce. :-p