Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem režim spanku

při režimu spanku v pc hall 3000 mi bliká hlavní zapínač je to normální ? a pc nejde uvest do normálního režimu pohnutím myši ani klepnutím na klávesu,pouze rychlým zmáčknutím hlavním tlačítkem zapínání pc.naprostý laik,děkuji za odpověd

cmd.exe - powercfg.exe -h off / on

Máš dobrý HW, ten by mal riešiť problémy "ex privata industira" hracím sa pakom, ktorí nie sú schopní rozumne a zrozumiteľne opísať problém. Opakovanie dochádzky ZDŠ vec nenapraví.