Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrnova dat po reinstalu

Zdravim, jde nejak dostat z PC puvodni data, kdyz se reinstalovaly Win Vista? Mam tu ntb, jehoz majitel provedl system recovery.... samozreme se mu objevil cisty system, jako po vybaleni z krabice... fotky v pr... Nevite kdo neco?diky

Jde získat jenom to, co není přepsané. Je značná pravděpodobnost, že toho bude hodně. Návod už vám napsali přede mnou. Za prvé nic na disk nezapisovat a udělat obraz disku na jiné medium. Za druhé použít GetDataBack nebo jiný recovery SW a vytáhnout co se dá. Pokud si na to netroufáte, za pár tisíc vám to udělá firma.