Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka přestanou fungovat a reproduktory začnou prskat

Dobrý den,
Mám notebook takže když chci používat sluchátka i s mikrofonem tak musím použít rozdvojku na sluchátka. Poslední dobou se mi stává když hraji nějaké hry tak mi sluchátka přestanou fungovat a reproduktory začnou chrčet/prskat a musím vždy restartovat notebook. Čím myslíte že by to mohlo být ?
Já myslím že se může počítač přehřívat nebo nějaká chyba v té rozdvojce ale snad to není notebookem.

na notebooku běží neznámý systém, který se tam dostal nebo byl upgradován neznámým způsobem. proto se obávám, že to má neznámé řešení.

přehřívání: notebook a hry? to si koleduješ o nefunkčnost.
vrcholem bývá, když si to lidi dávají na měkký gauč/peřinu, dokonale tak zacpou díry pro chlazení, navíc to nasaje prach.