Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefungují vyhledávače seznam a google

Zdravím.......mám problém s internetem...používám operu a stává se mě,že mě nefunguje vyhledávání na googlu a seznamu...atlas,ale třeba funguje a dále nefungují stránky např. lide.cz,warforum.cz,idnes.cz atd,ale ostatní stránky zase jo....a stává se to,že třeba půl hodiny to šlape všechno bez problému a pak to zase 3 hodiny nejde..nevíte někdo proč nebo co s tím?

-Stáhnot ten program
-nainstalovat jej
-restartovat počítač a při nabíhání přerušovaně mačkat klávesu f8 tím najede do nouzového režimu
-spustit program tlačítkem, kde je napsán ten zahraniční výraz v podání Kurta.