Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vyčistit RAM?

Dobrý den,

mám notebook ,

Normálně jsem se koukal na YouTube, když se najednou všechno začalo sekat , když jsem se podíval na využití procesoru a RAM , RAMka byla na 98%
Potřeboval bych nějakou radu jak vyčistit RAMku

Děkuji za odpověď

Vyčištění restartem ale není řešení,ty se musíš ve správci souborů podívat,čím je RAMka vytěžována. Klikni na "paměť" a tam se ti seřadí procesy podle vytížení. Zkontroluj,které to jsou a pak se zařiď,co se třeba nemá spouštět,nebo nějak na tento způsob. Zkoušet to ale,když tam uvidíš to vytížení na 98%.