Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jas na windows

Dobrý den,
mám notebook s windows 10.
Po aktualizaci:
Při napájení je jas na nejvyšší úrovni, ale jakmile nabíječku odpojím, jas se sníží i přes to, že to stále píše, že to více už nejde.
Nejsem odborník na notebooky, nějaké rady?
Děkuji předem :)

Hezké ráno,
postup: Nastavení Windows -> Systém -> Napájení a režim spánku -> Další nastavení napájení
Objeví se dialog s názvem: "Ovládací panely\Hardware a zvuk\Možnosti napájení" (k dialogu lze i postupem uvedeným v názvu dailogu). Zde klikněte na "Změnit nastavení schématu" a upravte to co potřebujete. Po úpravě klikněte na "Uložit změny"