Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawe P9 kompletny backup

Vcera mi padol na pizzu tel a trosku sa umazal. Utrel som ho, ale odvtedy trpi zvlastnou vadou...ked telefonujem nepocut ma, musim kricat a potom to aspon trosku pocut. Povodne som teda myslel, ze je problem s mikrofonom, ale ked pri volani pouzijem hlasity odposluch mic funguje v poriadku.
ZIstil som, ze aj ked mic stlmim pocujem sam seba pocas hovoru v reproduktore. To mi evokuje sw chybu, takze by som este pred zanesenim do opravy skusil reset to default nicmenej som narazil na problem, ze nepoznam aplikaciu, ktora by mi zazalohovala cely telefon 1:1.
Mate nieco overene?

No, zkusim odpovedet, ikdyz teda to uplne odpoved na otazku nebude.

Mam overene, ze se vzdycky neco ztrati a vzdycky je to to, co bych byval jako jedinne potreboval, aby se neztratilo. Takze na to pecu a vzdy zacinam znovu, je to takovej androidi kolobeh zivota. :-)

Jinak Huawei backup, kterej bys tam mel mit, myslim umi docela na pomery Androidu dost zaloh.