Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shořel mě počítač-jak instalovat POHODU?

Ahoj ,nevíte jak to udělat abych na svůj nový počítač instaloval učetní program pohoda?Našel jsem nějaké videonávody:
https://www.stormware.cz/videonavody/FlashView.aspx?tutorialID=ceb516f1-c3fa-4944-acba-7642f1083997

problém je v tom ,že ze starého počítače mě zakouřilo a už se do něj nedostanu.proto bych potřeboval vědět jak to aktivovat protože v těch videonávodech je že se musí deaktivovat ze starého počítače.Mám jinak instalační CD i licenční číslo.

dík

Stormware ma celkom dobre spracovanu dokumentaciu a hotline. Co tak sa informovat priamo u nich?
Instalacia prebieha klasicky, spustis setup a riadis sa pokynmi z obrazovky. Aktivacia prebieha (pravdepodobne) cez aktivancy kluc, ktory mas na dodanom cd, zmluve, co v maily.
Ak mas zalohu obnovis firmu zo zalohy, ak nie tak sa pomodlis, vytiahnes zo stareho pc disk a pokusis sa z neho skopirovat databazu.

problém je že já pohodu z instalačního cd nemohu nainstalovat ,protože mě to hlasí nefunkční key.Jestli jsem to dobře pochopil musím pohodu deaktivovat ve starém počítači uložit si zálohu a pak nainsalovat na nový PC a přetahnout zalohu.Ale starý PC je nefunkční...:-(

Taky mi to prijde blbost, musi to jit nainstalovat, leda ze by se to v tu chvili porovnavalo s nejakou databazi na serveru vyrobce, mohla by pomoct s nalezenim reseni instalace s vypnutym pripojenim k internetu. Ovsem opravdu tez nechapu, proc prvne nekontaktuje vyrobce programu.

už jsem na to přišel,ja v unoru 2017 jsem kupoval aktualizaci kvůli eet,takže už to frčí ,problém je v tom že potřebuju ze starého počítače nahrát zálohu.Byl jsem si ted koupit externí box pro harddisk,no ale když ho zapojím tak tam jsou jenom složky nenainstalované programy.Takže do programu jako takového se dostat nemůžu.Uměl by mě někdo poradit?

Byl jsem si ted koupit externí box pro harddisk,no ale když ho zapojím tak tam jsou jenom složky nenainstalované programy.Takže do programu jako takového se dostat nemůžu.Uměl by mě někdo poradit?

To je volovina!
Pokiaľ si inštaloval nejaký program - tak MUSÍ byť niekde uložený, aby sa mohol opakovane spúšťať. A kde sa všetko ukladá? No predsa na HDD!!!!
A program - aj keď sa do neho nedostaneš, má svoje adresáre a podadresáre, niekedy si vytvára ešte samostatný adresár, kde ukladá svoje výstupy a do tých sa dostaneš akýmkoľvek súborovým manažérom (aj taký Total Commander to dokáže!)

Díval ses na to video? Tam máš přesně popsáno, kde se ty složky nachází! Buďto jsou v Program Files -> Stormware -> Pohoda nebo ProgramData-> Stormware -> Pohoda, složky Data + Tisk + Dokumenty. Pokud to tam nenajdeš, dej si vyhledat na externím disku slovo Pohoda a určitě to někde najdeš. Pokud jsou údaje z původního disku čitelné, tak Pohodu na nový PC přeneseš bez problému podle instruktážního videa, akorát ty složky musíš najít na disku ručně.