Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klon disku

Potrebujem spravit klon / kopiu disku, ale problem je v tom, ze druhy disk je o nieco mensi, ale celkovo data aj OS by sa tam mali vojst. Ktory free program vie spravit klon/kopiu na mensi disk? Poviem rovno, ze sa mi nechce skusat vsetky dostupne free programy, kopia trva dlho, potom odskusat ci nabootujre, a ked nie cele znova s inym prg . . . tak by som chcel ist na isto.

Aomei Backupper Standard tez. Osobne mi prijde intuitivnejsi nez EasyUS Todo Backup Free, ale to je jen detail.

Edit: Teda ale precetl jsem si dotaz jeste jednou a nejsem si jist, ze klon disk na disk zvladnou na mensi, ani jeden z tech dvou si myslim ze ne. To snad ani nejde. Zalohu a naslednou obnovu na jiny disk ano, musi se to nastavit, nesmi to byt zaloha bit po bitu, nevim uz presne jak to maji pojmenovane, pouzivam placeny ATI.