Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová aktualizácia win10

Takže aktualizácia win10 prebehla pred týždňom a odvtedy sa počítač chová divne, pracujem s ním normálne a zrazu myš prestane reagovať potom buď preblikne obrazovka a všetko je zas ok, alebo spadne aplikácia či systém sa samovoľne reštartuje.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Kontroloval som a žiadne nevykazuje nejakú chybu, keby to bolo v nich už je to opravené. Pozeral som v správcovi zariadení a pri žiadnom nieje výkričník. Takže pozeral som na ms, tiež sa im množia sťažnosti na podobný problém po poslednej aktualizácii win10, ms doporučuje aktualizovať ovládač myšky. Problémom je že na windows update mi píše že používam poslednú verziu ovládača a na stránke výrobcu mojej myšky tiež píšu že aktualizácie pre myš Netscroll 100X skončili 26.1.2006. Čo mám robiť?

ovladač myši není potřeba, windows mají vlastní.

spustil bych aspoň na hodinu memtest z boot cd.
windows mají možná kdesi schovanou disgnostiku paměti.

a zcenzuruj veškerý zbytečný sw, který se automaticky spouští:
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.