Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Digitalizace videa z vhs

Pánové narazil jsem na problém, při digitalizaci videa (které jsem osobně filmoval kamerou Sony dcr trv 310 cca před 18 lety) z vhs kazety Basf eq 240 (video Akai vs g2dpl)
do dvd hdd rekorderu Panasonic dmr ex77, že když začnu digitalizovat konkrétní video vyskočí hláška, že zaregistroval (panasonic) cosi o ochraně proti kopírování a šlus.
Přitom jiné videa na stejné kazetě jdou v pohodě. Všechny byly filmovány Sony dcr trv 310, která nemá žádnou ochranu. A je jedno jestli je propojení scartem za 1000Kč,
nebo tkaničkou za 10kč.

Nevíte kde je problém?? Já fakt nevím.

No vidím, že nikdo neví, však já také ne, takže jsem ono video zdigitalizoval kamerou (Sony) a ted mě čeká střih. Nebo nákup kabelu firewire 4 pin. Takže hlásím vyřešené.
Takže kabel obědnaný z CZC za 77Kč a v pondělý jedu pro něj. A nemusím stříhat, Panasonic má vstup firewire 4 pin na čelním panelu.....