Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NVIDIA Experience a 2monitory

Dobrý den, potřeboval bych pomoct se softwarem od NVIDIE. Už se to snažím vyřešit hodně dlouho a zatím jsem na nic nepřišel. Mám 2 monitory jeden 1280x1024 (5:4) a 1920x1080 (16:9). Ten FullHD monitor je jako hlavní a na levé straně mám ten 4:3. Tak a teď přichází problém, jakmile spustím nějakou hru nebo něco co chci natáčet přes NVIDIA Experience, tak to udělá nehorázný bordel. Spustím natáčení a jakmile ho ukončím tak se kouknu na video a má poměr stran 5:4 a má rozlišení 1280x1024. Na videu jde vidět jak hra bliká, takže chvilku plocha poté je tam zas hra a tak je to pořád dokola, dokud neskončí video. Takže bych potřeboval to nějak opravit, abych pořád jak de*** nemusel odpojovat monitor (ten s rozlišením 1280x1024), jen kvůli tomu že si chci udělat záznam ze hry -_-

Já mám FullHD monitor. Jen nechápu proč grafika bere nastavení z toho co má rozlišení 1280x1024 a ne z to FullHDčka. Já bych to potřeboval přenastavit ať to preferuje nastavení z toho FullHDčka. Proč bych měl kupovat další FullHD monitor, jen kvůli takové kravin* to ho radši pokaždé vypojím.