Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video

Mám nový počítač a od začátku mi na něm nejdou přehrávat videosoubory...ať je to DVD,nebo videosekvence z netu...zvuk jde,obraz ne...čím to je? Nevíte někdo?

main debug: decoded 101/105 pictures
main warning: output date isn't PTS date, requesting resampling (-40781)
main warning: buffer is 40781 in advance, triggering downsampling
main warning: resampling stopped after 11219000 usec (drift: -573)
main warning: late picture skipped (166178)
main warning: late picture skipped (126178)
main warning: late picture skipped (86178)
main warning: late picture skipped (46178)
main warning: late picture skipped (21178)
main debug: decoded 103/105 pictures
tohle všechno se tam objevuje

pokaždé je to stejné...spustím video normálním způsobem,otevře se mi černá obrazovka a spustí se přehrávání.Zvuk jde,ale obraz ne,obrazovka zůstává černá...Už jsem vyzkoušela co se dá a nic....