Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná Grafická karta

Dobrý den, nedávno jsem si postavil počítač.
Skládá se tedy z:
CPU Intel Core i5-7500 Skylake
GPU Gigabyte GeForce gtx 1060 Windforce OC 3 GB
MB Asus Strix B250G-Gaming
RAM Kingston 8GB DDR4
Počítačový zdroj Corsair VS650
Chladič na procesor Silentium PC Spartan 3
Napsal jsem vám sem jenom to nejdůležitější pro určení mého problému. Počítač jsem po sestavení zapnul, přes flash disk jsem nainstaloval cracknuté windowsi a dále jsem nainstaloval drivery pro grafickou kartu. Hned jsem chtěl vyzkoušet sílu grafické karty, ale po spuštění jsem byl nemile překvapen. Triple A hry jedou na 5 fps a hry z roku 2012 jedou na nejnižší detaily na 25 fps v průměru. I některé benchmarky co jsem zkoušel ukazují hrubě podprůměrný výkon.
Grafiku jsem zkusil reklamovat a vyměnil jsem jí za uplně stejnou. Problém přetrvává. Je možné že mám zase vadný kus nebo je problém jinde ? Prosím o pomoc.

Aktualizuji stav. Kartu jsem vzal a zapojil jí u kamaráda do počítače. Karta běžela jak měla, bez problémů. Chyba musí být tedy jinde. Kamarádi si myslí, že bych měl reklamovat základní desku. Ale už čekám na svoji herní mašinu 3 měsíce skoro proto se mi nechce čekat na vyřízení další reklamace. Chtěl bych vyzkoušet všechny možnosti než půjdu vrátit základní kartu. Prosím tedy o pomoc.