Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smart hodinky s fitness funkciami do 40€ pre matku.

Pozeral som na https://www.alza.sk/sport/cube1-smart-band-h30-white-d5130544.htm

Hladám smart hodinky s fitness funkciami (krokomer a pod.) do 40€ ideálne v bielom alebo čiernom prevedení,...

Vyžadujem, smart notifikacie (to ma snad kazdy)
Upozornovanie vybrovanim

Viem že rozpočet nieje bohviečo, ale jedna sa o bežné neprofesionálne využívanie, pre začiatočníka bežca.

Řešení:

Jukni na Xiaomi Mi Band 2, asi nejprodavanejsi fitness heblatko za levny peniz, pouzivam, občas se prestava kamarádit se softem pro Android, ale to je neduh asi všech levných vyrobku od Cinana. Ma to vse co pozadujes, vydrz na jedno nabiti je neskutecna, voděodolnost vyzkousena, v pripade devastace naramku - pryzove gumy, je k dispozici spousta nahradnich v ruznych barvach. Zazraky při te cene necekej, jako zaklad ale poslouzi dobře. Ten Cube z tvého linku neznam, nemohu poradit. Ještě nejaky pokec k tomuto: https://mobilenet.cz/clanky/kupujeme-wearables-zakladni-fitness-naramky-34119

Ahoj, já mám lamax bfit. Měří kroky, ušlou vzdálenost a kalorie. Na běh to podle mě stačí. Nejsem velký sportovec. Párkrát jsem s ním běhat byl, ale spíš ho využívám jako doplněk k mobilu. Mělo by s ním jít i plavat, ale to jsem zatím nezkoušel.