Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet zpráv na messengeru

Ahoj, mam otázku, mam Jabko 5s a na něm messenger od Facebooku. Uprostřed te horní lišty se mi zobrazuje, jestli je uživatel, se kterým si píšu, aktivní. Moje kamarádka, která ma stejný typ telefonu, tam ma však počet zpráv, které ma s tim člověkem. Vůbec prý neví, jak to udělala a kdyz jsem se snažila dohledat, jak by šlo zařídit, abych to taky tak měla, tak nikde nic.
V přiložených screenshotech je v prvním chat té mé kamarádky a druhý je muj. Předem děkuji za odpovědi. :)

dá se to zjistit, v nastavení fb stáhněte všechny soubory fb, dojde vám email, moje složka měla asi tak 2gb. Tam v ní si najdete konverzaci s kámoškou a dáte ctrf + f a hledáte UTC, protože to je znak který mají všechny zprávy společné, tak zjistíte kolik zpráv dohromady máte. Snad je to srozumitelné