Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v notebooku je pomalý

Zdravím,
mám tu menší problém s notebookem. Jde o to, že na wifi se nedá připojit.. jedině když odpojím svůj mobil, poté se připojí bez problému. O to by moc nešlo.. jde o to, že internet v notebooku je příliš pomalý. Na všech ostatních zařízeních v domácnosti je rychlost normální. Jen u tohole notebooku je rychlost cca 10kb/s - 50kb/s. Na stolním PC a ostatních jako je druhý notebook, mobil apod. to jede 5mb/s.

Jedná se o HP ProBook 6440b.
Ovladače na wifi kartu apod. jsou aktuální.

Nějaká rada ?

Díky moc

Jde o to, že na wifi se nedá připojit.. jedině když odpojím svůj mobil, poté se připojí bez problému.

Jak mas nastaveny DHCP? Pripadne zvetsit IP pool?

Jen u tohole notebooku je rychlost cca 10kb/s - 50kb/s.

Muzes vyzkouset jak se bude chovat s nejakou zivou distribuci Linuxu. Kdyz to bude porad pomaly, tak je pravdepodobne problem HW charakteru (za predpokladu ze router je normalni).
Pokud to bude ok, mas neco spatne nastavene :-) Ale pro zacatek by bylo vhodny zjistit jestli to je SW / HW chyba.

IP pool mám na cca 64 zařízení a DHCP je základní co tam je od začátku. Wifi router je zcela v pořádku. Jen tenhle notebook blbne. Zkusil jsem už i Linux a dělá to samé - sotva se připojí a když už, tak má opět strašně nízkou rychlost připojení. Takže HW ? Pomohlo by např wifi do usb ?

Díky moc za radu :)