Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Čistá instalace Opery

Chtěla bych provést tentokrát čistou instalaci Opery, mám jí tím mrakem aktualizací nějakou pochroumanou. Nechtěla bych ale přijít o všechna ta nastavení co tam mám. Hesla a záložky. Nemohl by mi prosím někdo nastínit postup? Stačí mi to stručně, pokud bych něčemu nerozuměla, tak bych se zeptala pak. Děkuji.

Hesla jsou ulozena v souboru Wand.dat, zalozky v souboru Opera6.adr
Oba soubory jsou v profilu opery.

Me se osvedcilo instalovat Operu ne jako viceuzivatelskou - volba na zacatku instalace
Pk je vse v jednom adresari a nemicha se mi to z Document and Settings\jmeno\Data aplikaci\Opera

Takže pokud jsem dobře pochopila někam si vykopírovat ty nastavení z uživatelského profilu co potřebuji zachovat, pak Operu kompletně smazat, nový instal a soubory co potřebuji vrátit do nové instalace do správných chlívků. Tak jdu na to.

Edit: tak hotovo, docela se potvůrka zrychlila. :-) díky značím vyřešeno