Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba routeru nebo poskytovatele?

Zdravím
Čas od času mi kompletně padne net - červený křížek na ikonce "připojení" (3s max), poté vykřičník (15s cca) a pak se vše vrátí do normálu. Volal jsem technikovi, ale prej je chyba v mém PC (ikdyž nevím, tím pádem máme chybný všechno elektro, co se připojí na wifi).
Poskytovatel - Bajanet
Router - LB-link BL WR3000
Čím to tedy může být? Díky za odpověď.

Medzi nebom a zemou.
V prvom rade spinkou, pod napájaním 230V/50Hz, resetni svoj modem do základného nastavenia.

Drž spinku v diere pod tlakom min. 60 sec., drž fest a nonstop neprerušovane, ako vola.

Potom vlez cestou browsera do modemu kde vykonaj proces nastavenia od základu nanovo na základe údajov tvojho providera (login/heslo), región, PPoE, MAC adresy, zabezpečenie, apod.

----

Ak nezaberie tento spôsob s modemom, máš pošahaný svoj operačný systém, malicious, chýbajú *.dll, vadné ovladače.

Router - LB-link

odpověděl sis sám.
jistěže se dá šetřit tak, že si koupíš absolutně nejlevnější šmejd a za půl roku zjistíš, že neutáhne ani pár tvých síťových krámů a jdeš kupovat další šmejd.