Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přeinstalace Win7 H.P.

Dobrý den. Potřebuji přeinstalovat Win. 7, protože vykazuje nějaké chyby. Není problém, vše potřebné mám a umím. Když udělám bitovou kopii, je jasné že tím nic nezpravím. Mám ale na jiném disku zálohu souborů kterou si Win. po určitém čase sám dělá. Lze s této zálohy nastavit Win. tak aby bylo vše jak jsem měl původně, nebo budu muset všechny programy (aplikace) znova nainstalovat? Děkuji za pomoc. :beer: :beer: :beer:

pokial sa jedná o uložené body obnovy,ktoré win robí automaticky,tak tie v novej inštalácii nebudú príliš použitelné,do nich sa neukladajú niektoré systémové nastavenia a väčšina užívatelských nastavení a užívatelských súborov,okrem toho sú systémom opatrené systémovými certifikátmi a chránené interným UAC a šifrované a na ich uvedenie do pôvodnej podoby je obvykle nutné mať vyexportovaný certifikát agenta obnovenia súborov z tej verzie systému v ktorej boli vytvorené,pokial sa jedná o uložené zálohy systému,ktoré sú obvykle image celého funkčného win,z toho by malo ísť zrekonštruovť všetko do pôvodnej podoby,tam obvykle stačí pomocou inštalačného disku spustiť nie inštaláciu win ale opravu systému z image...