Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox - predchadzajuca relacia

Zdravim poradnu, vie niekto, kam sa uklada posledna relacia (vsetky naposledy otvorene karty) vo Firefoxe? Skvely nastroj na zalohu profilu "MozBackup", dokaze po obnoveni zalohy obnovit aj poslednu relaciu (za predpokladu, ze sa profil prenasa na rovnaky OS a rovnaku verziu Firefoxu), ale potreboval by som to tentoraz dohladat rucne. Prepisanie zlozky "profiles" v "appdata\local" a "appdata\roaming" mi obnovilo v podstate asi komplet vsetky nastavenia... okrem poslednej relacie, takze ta sa asi uklada niekam inam. Ale kam? dakujem

Řešení:

Dakujem, to si poznacim. Uz som to rozchodil. Ak by sa niekomu hodilo info, tak:
Nestaci prepisat vsetky subory v novom profile (ktory sa vytvori pri cistej novej instalacii Firefox), treba novy profil, tj. zlozky "profiles" v "appdata\local" a "appdata\roaming" zmazat a potom tam skopirovat stary profil aj s povodnym nazvom (a este by som aj v subore profiles.ini zmenil nazov profilu). A potom, v pripade ze mate rovnaku verziu FF(coz nemusi byt podmienka, ale podla mna je), sa vam obnovi aj cela posledna relacia - a to sa moze hodit ak mate naotvaranych 50 kariet, tak ako ja.
//
Je to podivne, cakal by som, ze na nazve profilu nezalezi, ked sa prepisu komplet vsetky udaje v nom - ale ocividne na tom zalezi...

Dakujem, to si poznacim. Uz som to rozchodil. Ak by sa niekomu hodilo info, tak:
Nestaci prepisat vsetky subory v novom profile (ktory sa vytvori pri cistej novej instalacii Firefox), treba novy profil, tj. zlozky "profiles" v "appdata\local" a "appdata\roaming" zmazat a potom tam skopirovat stary profil aj s povodnym nazvom (a este by som aj v subore profiles.ini zmenil nazov profilu). A potom, v pripade ze mate rovnaku verziu FF(coz nemusi byt podmienka, ale podla mna je), sa vam obnovi aj cela posledna relacia - a to sa moze hodit ak mate naotvaranych 50 kariet, tak ako ja.
//
Je to podivne, cakal by som, ze na nazve profilu nezalezi, ked sa prepisu komplet vsetky udaje v nom - ale ocividne na tom zalezi...