Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Relive vs Bandicam

Ahoj,

Zkoušel jsem několik codeců na nahrávání her v programu Bandicam ( H264 AMD APP, H264 CPU, externí codec x264, MPEG-4) a nevím, který vybrat- u všech je pokles fps při nahrávání +- podobný a výsledná kvalita je oproti AMD Relive horší a přitom Relive natáčí plynuleji a zabírá i méně datového místa, obraz se nezatrhává (přitom FPS je stejné) , ale nevím jak zmizet to počítadlo v rohu obrazovky- počítá to čas nahrávky a je to zaznamenané i v uloženém videu.

Dá se nějak to počítadlo vymizet ? Zajímavé je,že informace,že probíhá záznam v nahraném videu zobrazena není, ale to počítadlo ano.

Hele trefil jsi nevídaným způsobem hřebík na hlavičku, prostě shoda náhod. Už před rokem mě to štvalo, že to nešlo,ikdyž jednou jsem ten panel měl funkční,ale nepotřeboval jsem ho. Ale během roku jsem párkrát aktualizoval ovladače kvůli hrám a ten panel mrtvej, před měsícem reinstal windows a během listopadu 2 čisté aktualizace ovladačů a panel stále mrtvej, dnes znovu aktualizace ze 17.11?? na 17.12.1 a ten panel nástrojů úplně jinej (velkej svislej po boku) a ten funguje. Kdo má AMD tak mi potvrdí, že předposlední ovladače tenhle panel ještě neměly.

Jinak grafika od MSI RX 470 4GB