Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co zvolit pro funkci Physx

Ahoj mám dotaz ohledně použití procesoru pro Physx.

Mám na výběr: CPU (I7 3630QM)
Automaticky
GT 635M 2GB
GTX 750TI 2GB

GTX 750 Ti používám jako hlavní grafickej procesor ve hrách.Je tedy výhodnější použít CPU,Druhou nvidii GT 635M nebo použít hlavní GPU GTX 750TI i na Physx?

výhodnejšie je rezervovať slabšiu nvidiu na physX a hlavná grafika bude odlahčená od zbytočných výpočtov a bude svižnejšia v hre,tá slabšia zasa nebude brzdiť hlavnú grafiku,výlučne na výpočty physX bude stačiť bohate aj s rezervou,pokial sa bude venovať len tomu.....