Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikajicí obrazovka

Ahoj,mám problem ,když odpojím napajecí kabel ze sítě obrazovka začne problikavat,blikat bez ustani. Noťas je tak dva roky starej a je to asus x553m.nevím co stím? díky za rady.

Skus zmenit jas (klavesa fn + slniecko)
Notebooky maju zapamatany odlisny jas pre napajani zo siete a z baterky, takze jeden jas moze blikat a iny ne.
(a ked nejaky jas blika tak je nahovno/vadne/cinske nieco niekde v notebooku)