Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrznutie PC

Môj problém spočíva zo zamrznutím PC či už pri hraní alebo väčšinou pri surfovaní na nete Youtube atd ... hlavne ak spustím viac stránok naraz tak počítač sekne kurzor na myši zmizne zvuk vypne a nereaguje na nič klávesové skratky atď nutný je len manuálny reštart robi to cca 1x za den moja zostava je FX 8320e r9 380 Gigabyte doska spartan chladič procesoru WD HDD 8 GB ram 600w Coller master je necelé 2 roky starý HDD som skontroval cez crytal disk ukázalo GOOD procesor ma teploty dobre max 58 pri zaťažení vie niekto o čo sa môže jednať ? žeby RAM Grafika alebo softvérový chyba ? za pomoc ďakujem

Problem moze byt v HW alebo aj napr. ovladacoch alebo antivire apod, ale pravdepodobnejsi je HW.
Mozes skusit nainstalit cisty legal Windows a spravne ovladace a podla moznosti nic viac ziadne antineco ani nic cistiace ani nic podobne. Ak sa to bude opakovat tak zacat riesit HW, napr. skusit v biose vypnut c states u CPU, ak to pomze tak su nahovno kondenzatory na doske resp. menice. Alebo zdroj alebo obe veci. Ked nepomoze tak je problem inde.