Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamera ubiquiti

zakupil som si kameru ubiquity g3 dome.kameru so zapojil do switchu a rozchodil. po odhlaseni z web ui som sa uz spat nedokazal prihlasit. web ui stale vypisuje nekorektne heslo or username. ani po resete sa neviem prihlasit a rozchodit opatovne kameru. do routra sa neviem dostat kedze spravuje ho na dialku ISP. ako my viete pomoct?

především bych chtěl po poskytovateli připojovací adresy (nebo dhcp), případně info o registraci mac adresy.
jejich router bych vyhodil/vrátil a dal tam svůj.
to ostatně můžeš vyzkoušet přímým připojením pc, jestli pojede. providera pak žádej o vysvětlení, případně o ukončení smlouvy.

chápu, když si kabelovka dá do mého bytu svůj "splitter" = předkonfigurovaný router k rozdělení iptv a lan. ale nemůže to blokovat můj přístup z netu.