Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice

DoBRý DEN
PřEDE Se olouvam zA maly velky pismena a za to ze me nejde pismenO m.
muj problem je ze moje klavesnice je nejak blbe nastavena na zkratky tak ze kdyz zmacknu pismeno m. HOdI me POCITAC Automaticky na plochu .chtel bych poprosit ,,jak zmenit nastaveni klaves dekuji.

nO TIm TO Neni mAm novou klavesnici nahore mAm spoustu zkratek calculator email atd.a kdyz zmacknu pismeno m,d,e,f a dalsi tak m to dela ruzny veci jako napr zapne se vyhledavac(f),otevrese tento pocitac(e) a e hodi na plochu potrebuju akorat poradit jak nastavit klavesy