Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber graficke karty

Zdravím, mam cca 3 roky grafickou kartu MSI R9 280 GAMING 3G. Dříve karta nebyla tolik hlučná jako nyní a hry mi bezely plynuleji, tak porizuji na vanoce novou. Rozhodně nechci jít do něčeho horšího a rad bych tentokrát pořídil nvidii.
Zakladova deska MSI H97 GAMING 3 - Intel H97
Procesor Intel Core i5-4690 (Není třeba rovnez upgradovat?)

Sestavu, kterou mám nyní jsem poskládal s vaší pomocí a vydržela do teď (Crysis 3, GTA V, atd.). Rád bych kartu upgradoval v podobném duchu, abych mohl opet v klidu rozjet soucasne/nadchazejici narocnejsi hry.

Do karty mohu investovat 6-7K.
Predem děkuji vsem za pomoc.

Asus bych určitě nebral, AMDčka moc neumí

• Pritom patri k tem, co se k nam vraci nejméne, pres prumerne osazeni chlazeni bych ho ale spatnym nenazval, osobne bych radeji pro hrani na FHD@1080p sahl po vykonejsi RX@580 i pres 4Gb VRAM.
* Ono, za 7.000 tomu bude vzdy co vytknout ;-)