Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se nezapne

Zdravím mam novy case a vše jsem uz přendal a kdyz chci PC zapnout jen blikbout led diodi a nezapnese. Co s tim? Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
Změna předmětu, původně: Case (karel)

• Probiji (bedna, spatné zapojeni, vsunuti HW casti), spatne zapojené tlacitko "POWER".
• Vse vydat, zkontrolovat distancni mustky atd ..

[TiP] ~ Podivej se, zda-li mas poradne zasunuty "RAM" v "DIMM" slotech.
* Spatne vsunuta RAM muze projevovat identické anomalie.
- Zkratka si udelej kolecko kolem zakladni desky a zkontroluj zapojeni napajeni CPU, zakladni desky, vse je zapojené a spravne vsunute|domacklé.