Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s operačním systémem

Dobrý den. Mám operační systém Windows 10 PRO... vše začalo tím, že když jsem dal otevřít například písničku v programu hudba grove, taktež videa v nějakem windowsackem programu, jen media player jede... ted mi to začal system natolik blbnout, že když do vyhledávání zadám calc, kalukalčka, malování... nic to nenajde, pořád to hledá. je jedinou možností reinstall systému? nebo se do dá nějak spravit...? Diky

Máš výhodu pri W10.

Dá sa z ISO priamo prešrotovať v gr. prostredí oprava. Stiahni si originál ISO W10, klikni na ISO, potom na Setup.exe, do modrého okna zaklikni: "Ponechať osobné nastavnie a SW".

Po troch reštartoch máš opravený OS, ako maľovaný bez sprznenia nastavení, ikoniek, SW, apod.

celá transakcia "šrotunku" trvá cca 30 minút s troma po sebe automatickými reštartmi. Zatiaľ si daj do whiskáča kvalitný burbon s ľadom. Ja akurát poceckávam tohtoročný, 3x destilovaný, číro-čerstvý, 52% kalvados pálený z Jonagold.

Bordel vo windows.old a spol. inštalačných zložiek na C:\ si dokážeš vyčistiť už sám z vlastnej "pídivosti".