Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná bezdrátová sluchátka

Vím že slova "levná" a "bezdrátová" moc dohromady nejdou. Ale jde jen o poslech hloupé hudby, ne paření napínavých akčňáren. Při poslechu ale osoba pro niž budou sluchátka určena potřebuje kreslící prostor a kábly vedoucí z uší k NB jsou nepřijatelná. Stačí jen nějaky špunťáci do uší třeba odtud:

https://www.tsbohemia.cz/pc-prislusenstvi-sluchatka-a-mikrofony-bezdratova-sluchatka_c5810.html

Požadavky: Slušný dosah a vyšší výdrž baterie. Chci poradit některá z nich, ale fakt max do 500-600 kč. Nevím, ale pokud jde o mě zatím vyhrávají tato:

https://www.tsbohemia.cz/defender-freemotion-b615-bluetooth_d237769.html

Podle obrázků se zdá jako by se hlasitost a další nastavovali pro každé sluchátko zvlášť, což se mi moc nezdá a taky to vypadá jako by se mělo každé nabíjet zvlášť, což je doufám ptákovina. Snad to má dvě ovládací "krabičky" jen kvůli rovnováze.
Všem děkuji za rady

Zásadně nesouhlasím s představou, že na hudbu stačí něco obyčejného a lepší zvuk je potřeba na hry. Přesně naopak - na hudbu je fajn mít slušný zdroj zvuku, aby si ji mohl člověk vychutnat. Na nějaké to tupé bouchání, střílení, nebo kvílení pneumatik stačí skoro cokoli, protože jde jen o vedlejší rozšiřující vjemy k vizuálním.
Co se sluchátek týče, ač mi je proti srsti vystupování "fallon", KZ ZS5 s bluetooth kabelem bych zvážil, určitě spíš, než Defender. Nehrají vůbec špatně a recenze na ně vycházejí velice hezké. Případně ZS6 jako nástupce s o trochu lepším zvukem (údajně, tam už nemůžu soudit z vlastní zkušenosti) zpracováním a pohodlím nošení, ale za znatelně vyšší cenu.
Jestli to má být dárek k Vánocům, jsou mimo hru, z Číny už za cenu cca v limitu dojít nestihnou a tady za ně chtějí přeprodejci dvojnásobek.

No jo, jenže sluchátka co radíte nejsou v nabídce v Bohemce ani czc kde si to vyzvednu a v případě nespokojenosti zajdu zpět a aspoň v té bohemce dostanu hned zpět i prachy. Což je lepší než si to nechat poslat přes net až dom od bůhvíkoho a v případě nekvalitního zboží řešit reklamace někde zdlouhavě přes maily. Doufal jsem že by mohly stačit některy z těch co jsem poslal. Ano jedná se o dárek na vánoce ovšem s dohodou že si nebudeme kupovat nic drahyho. Navíc se nejedná o zkušenou posluchačku co by rozeznala kdejaké audiošustnutí