Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem audit sw

Zdravim, existuje softik ktery kontroluje vse co nejaky program vykonava?
Mame treba sciptik kterej spousti nejaky *.exe, ten krom jineho spousti nejakou *.bat, ta zase dalsi *.bat ... rad bych vysledoval co se celou tu dobu deje, kam si to saha, pod jakym userem, kdyz to skonci chybou tak jakou atd.. asi chci moc

Sice jsem o Viste nemluvil :) - zrejme usuzujes podle mych predchozich dotazu ..
Mame problem se spoustenim scriptu na zalohovani dat, cca pred tydnem to postihlo asi 70% PC.. ne vsechny.. a na dalsim pracovisti maji ten samy problem.. ale jinde ackoliv mame vsude stejne nastaveni to funguje..
Jde o to ze ten script nema pristup/nemuze najit nektere soubory ktere ale normalne pristupne jsou, ty soubory se daji pustit normalne rucne a bez problemu. Takze se snazim vysledovat v cem je zakopanej pes. BTW: ty Visty uz sly z disku, nastesti nam je to umozneno a s novym PC byly dodany i instalacni media pro XPcka. Uz mam preinstalovano :)