Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na nabíjačke špatně prehráva filmy

ked mám zapojený notebook na nabíjačke, filmy mi prehráva rozmazane a čudne priblížené, neviem č mám robiť.. niekde som čítala že problém s grafickou kartou .. ale potrebovala by som keby ma niekto zachránil
Změna předmětu, původně: Velký problém (karel)

s nabíječkou jede ten krám na vyšším taktu a pokud byl zacpaný prachem, přehřívá se. jestli to trvá déle, může být poškozená grafika.
mohl by napovědět hwmonitor.

chtělo by to ohodnotit stáří, způsob zacházení, hw výbavu tajného typu ntb, prach uvnitř.
možná vyměnit disk a rozjet na pokusném hdd načisto nainstalovaný systém, jestli to bude dělat taky.